Hodnocení JOKER (4K Ultra HD + Blu-ray)

Celkem hodnocení: 2 Průměrné hod.:  Poslední příspěvek:13.2.2021
Uživatel z e-shopu Lukáš N. | 13.2.2021 16:26

Balení  
Bohužel jsem se pro omezený počet edicí nedostal k FAC tohoto vynikajícího filmu. Plastový obal je základ, obsahuje 2 disky - 4k ultra HD + full HD.

Video  
4k - obraz fantastický, dostatečně kvalitní. HDR vykreslí detailně tmavé úseky filmu. Full HD blu ray jsem zhlédl jen kvůli bonusům.

Audio  
Hodnotit budu originální anglickou zvukovou stopu, která je ve formátu Dolby Atmos. Precizní práce, samotná hudba pozvedla tento film ještě o level výš. Audio jako celek podporuje kvalitu tohoto snímku.

Bonusy  
Jsou tam 4, nic mimořádného. Očekával jsem např. vynechané scény, které v bonusových materiálech nejsou. Zajímavým bonusem je asi 8 verzí nástupu Jokera do show Murrayho Franklina.

Verdikt
Nechci tento snímek porovnávat s Batmanem nebo Temným rytířem. Za mě je to momentálně nejlepší film za hodně dlouhou dobu. Fantastická režie a scénář Todda Philipse. Do hlavní herecké role nemohl vybrat nikoho lépe. Joaquin Phoenix v tomto snímku exceluje a právem za něj obdržel oskara. Je to neskutečný blázen v dobrém slova smyslu. Jsem velkým fanouškem Jacka Nicholsona, ale troufnu si říct, že Joaquin byl pro tuto roli zrozený. Po prvním zhlédnutí mně vadily jeho infantilní záchvaty smíchu, ale již jsem se s tím srovnal :) Mám trochu obavy, co nám přinese Joker, part II, ale těším se na to jako malý kluk.

   
Ferry | 30.1.2020 13:59

Balení  
Klasicky plastak.

Video  
Paradni 4KUHD.

Audio  
normal.

Bonusy  
sou tu.

Verdikt
Pecka!!!